CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2016/17
za okres 01-04-2016 - 19-06-2016

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Włodzimierz Machczyński1 428,0000040023000000000000155
2Roman Dobek1 908,0000060010000000000000150
3Arkadiusz Szturo1 400,0000030030000000000000150
4Ireneusz Ożóg1 551,0000040022000000000000150
5Zenon Dyś1 597,5000040022000000000000150
6Zbigniew Szymborski830,0000000040100000000000125
7Emil Żachowski550,0000000032000000000000100
8Piotr Gawlicki430,000000003000000000000090
9Marcin Neumuller667,000002001000000000000070
10Andrzej Kistowski310,000000002000000000000060
11Paweł Caboń464,000001001000000000000050
12Mariusz Dobek490,000001001000000000000050
13Andrzej Dończyk170,000000001200000000000040
14Maciej Tomys165,000000001000000000000030
15Romuald Zygmański115,000000001000000000000030
16Marek Stiller200,000000001000000000000030
17Edmund Nieżórawski45,000000001000000000000030
18Krzysztof Sulima0000001000000000000030
19Łukasz Wasiszek155,000000001000000000000030
20Andrzej Pyliński272,000001000000000000000020
21Mirosław Wojnałowicz320,000001000000000000000020
22Józef Stachowski256,000001000000000000000020
23Daniel Grabowski000000010000000000005
SUMA13 323,50000280032121000000000001585

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]