CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2024/25


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2015/16
za okres 01-04-2015 - 18-07-2015

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Zbigniew Szymborski1 590,0000020061000000000000225
2Arkadiusz Szturo1 644,2900050030000000000000190
3Robert Literski670,0000000056000000000000180
4Mariusz Dobek1 758,0000070004000000000000160
5Ireneusz Ożóg1 828,8400060011000000000000155
6Włodzimierz Machczyński1 126,0000040011000000000000115
7Rafał Wrycza-Rekowski518,0000010030000000000000110
8Paweł Caboń796,0000030013000000000000105
9Łukasz Wasiszek452,620000003000000000000090
10Marek Szymborski589,320002001000000000000070
11Mirosław Wojnałowicz515,000002001000000000000070
12Edmund Nieżórawski588,810002001000000000000070
13Andrzej Kistowski370,000000002000000000000060
14Dariusz Literski425,000000002000000000000060
15Roman Dobek440,000001001000000000000050
16Zenon Dyś510,000002000000000000000040
17Andrzej Nowacki660,000002000000000000000040
18Andrzej Dończyk380,950000001000000000000030
19Agata Murawska190,000000001000000000000030
20Piotr Gawlicki300,000001000200000000000030
21Andrzej Szreder240,000001000100000000000025
22Stanisław Lichoń225,000001000000000000000020
SUMA15 817,82000420033190000000000001925

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]