CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2014/15
za okres 01-04-2014 - 19-06-2014

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Arkadiusz Szturo749,0000010062400000000000230
2Mariusz Dobek1 117,0000020050100000000000195
3Ireneusz Ożóg837,0000020030000000000000130
4Roman Dobek1 005,5000030020000000000000120
5Ole Larsen1 131,0000050000000000000000100
6Erlend Larsen637,000002001000000000000070
7Włodzimierz Machczyński465,500002001000000000000070
8Marcin Neumuller536,500002001000000000000070
9Stian Larsen650,000003000000000000000060
10Kazimierz Dułak285,000000002000000000000060
11Andrzej Nowacki384,500001001000000000000050
12Marek Szymborski175,000000001000000000000030
13Andrzej Kistowski160,000000001000000000000030
14Edmund Nieżórawski60,000000001000000000000030
15Zbigniew Szymborski175,000000001000000000000030
16Andrzej Dończyk175,000000001000000000000030
17Piotr Gawlicki195,000001000000000000000020
18Paweł Caboń136,000001000000000000000020
19Mirosław Wojnałowicz221,000001000000000000000020
20Zenon Dyś202,500001000000000000000020
21Rafał Wrycza-Rekowski144,000001000000000000000020
22Dariusz Literski000000010000000000005
SUMA9 441,5000028002735000000000001410

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]