CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2023/24


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2013/14
za okres 01-04-2013 - 24-02-2014

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Mariusz Dobek5 906,00220230208100000001006903
2Roman Dobek5 888,75150862125000000001000873
3Ireneusz Ożóg5 568,50120630152000000000000740
4Arkadiusz Szturo4 331,00041310139200000000000705
5Zbigniew Szymborski4 465,50310000116100000020000563
6Piotr Gawlicki3 940,5021122062000000000000420
7Zenon Dyś3 452,5002048225000000000000341
8Włodzimierz Machczyński1 931,0000030177200000000000323
9Marek Szymborski3 156,5020021054000000000000320
10Andrzej Kistowski2 284,0002003063000000000000305
11Kazimierz Dułak1 721,0001104052100000000000275
12Edmund Nieżórawski1 726,0011111040000000000000270
13Paweł Caboń1 313,0000041027100000000000190
14Rafał Wrycza-Rekowski1 500,0011012010000000000000160
15Krzysztof Szewczyk1 072,0000106020000000000000150
16Dariusz Literski1 111,0010000023000000000000125
17Andrzej Nowacki810,0000010030000000000000110
18Andrzej Dończyk335,0001000021000000000000105
19Stanisław Lichoń944,0001100010000000000000100
20Krzysztof Sulima740,0000001030000000000000100
21Mirosław Wojnałowicz561,000003001000000000000090
22Ole Larsen835,000000003000000000000090
23Marcin Neumuller910,000010111000000000000078
24Agata Murawska420,000000002100000001000069
25Gerard Wrycza-Rekowski236,000001001010000000000055
26Jerry Kilen290,500002000000000000000040
27André Kopacz358,500002000000000000000040
28Zygmunt Kowalczyk45,000000001100000000200039
29Edward Wójcik140,000000001000000000000030
30Romuald Zygmański130,000000001000000000000030
31Mariusz Struczyński365,000000001000000000000030
32Ryszard Grulkowski144,000001000000000000000020
33Jerzy Borzyszkowski221,000001000000000000000020
34Marek Łagowski198,000000200000000000000020
35Erlend Larsen234,000000100100000000000015
36Andrzej Pyliński0000000300000000000015
37Roman Bogdanowicz0000100000000000000010
38Łukasz Wasiszek96,000000100000000000000010
39Marek Łukaszewicz000000010000000000005
40Andrzej Szreder000000000000000010002
SUMA57 380,251424747486134719000000350067786

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]