CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2013/14
za okres 01-04-2013 - 19-06-2013

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Mariusz Dobek1 380,0000000071000000000000215
2Włodzimierz Machczyński885,0000020033000000000000145
3Zenon Dyś435,000001002200000000000090
4Zbigniew Szymborski480,000000003000000000000090
5Andrzej Nowacki225,000000002000000000000060
6Andrzej Kistowski315,000000002000000000000060
7Ireneusz Ożóg510,000000002000000000000060
8Kazimierz Dułak375,000000002000000000000060
9Jerry Kilen290,500002000000000000000040
10André Kopacz358,500002000000000000000040
11Piotr Gawlicki120,000000001100000000000035
12Edmund Nieżórawski105,000000001000000000000030
13Dariusz Literski110,000000001000000000000030
14Agata Murawska295,000000001000000000000030
15Paweł Caboń161,500001000110000000000030
16Arkadiusz Szturo225,000001000000000000000020
17Mirosław Wojnałowicz104,000001000000000000000020
18Roman Dobek128,000001000000000000000020
19Gerard Wrycza-Rekowski136,000001000000000000000020
20Marek Szymborski0000000200000000000010
SUMA6 638,50000120027101000000000001105

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]