CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2012/13
za okres 01-04-2012 - 19-06-2012

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Marek Szymborski1 262,0000020040000000000000160
2Zbigniew Szymborski775,0000000050000000000000150
3Mariusz Dobek796,0000010040000000000000140
4André Kopacz1 026,2500040010000000000000110
5Arkadiusz Szturo711,0000020021000000000000105
6Ireneusz Ożóg976,0000020020000000000000100
7Paweł Caboń575,000001002100000000000085
8Roman Dobek682,000002001000000000000070
9Dariusz Literski774,000002001000000000000070
10Andrzej Kistowski290,000000002000000000000060
11Jerry Kilen654,000003000000000000000060
12Kazimierz Dułak330,000000002000000000000060
13Zenon Dyś504,000002000000000000000040
14Mirosław Wojnałowicz256,000002000000000000000040
15Jan Każyszka574,000002000000000000000040
16Marek Kowalczyk423,000002000000000000000040
17Andrzej Nowacki105,000000001000000000000030
18Piotr Gawlicki175,000000001000000000000030
19Krzysztof Szewczyk160,000000001000000000000030
20Marcin Neumuller175,000000001000000000000030
21Jerzy Borzyszkowski280,000001000000000000000020
22Gerard Wrycza-Rekowski128,000001000000000000000020
SUMA11 631,2500029003020000000000001490

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]