CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2010/11
za okres 01-04-2010 - 19-06-2010

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Dariusz Literski1 163,0000020050000000000000190
2Mariusz Dobek1 020,0000000050000000000000150
3Ireneusz Ożóg797,0000010030000000000000110
4Arkadiusz Szturo525,000000003000000000000090
5Kazimierz Dułak585,000000003000000000000090
6Paweł Caboń453,000001002000000000000080
7Roman Dobek536,000002001000000000000070
8Zenon Dyś374,000002000000000000000040
9Marek Szymborski329,200002000000000000000040
10Marcin Neumuller150,000000001000000000000030
11Czesław Jasiukajć85,000000001000000000000030
12Marek Łagowski165,000000001000000000000030
13Andrzej Nowacki125,000000001000000000000030
14Gerard Wrycza-Rekowski125,000000001000000000000030
15Zbigniew Szymborski175,000000001000000000000030
16Włodzimierz Machczyński225,000000001000000000000030
17Piotr Gawlicki187,000001000000000000000020
18Edmund Nieżórawski190,000001000000000000000020
19Tomasz Łącki187,000001000000000000000020
20Jan Każyszka210,000001000000000000000020
SUMA7 606,2000014002900000000000001150

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]