CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2019/20


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2009/10
za okres 01-04-2009 - 19-06-2009

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Jerry Kilen558,000003001000000000000090
2Roman Dobek574,000003001000000000000090
3Ireneusz Ożóg514,000003001000000000000090
4Piotr Gawlicki304,500001002000000000000080
5Kjell Löfgren376,000003000000000000000060
6Andrzej Nowacki159,000000002000000000000060
7Czesław Jasiukajć157,000000002000000000000060
8Arkadiusz Szturo247,500000002000000000000060
9Paweł Caboń305,000000002000000000000060
10Mariusz Dobek350,000000002000000000000060
11Marek Szymborski188,500001001000000000000050
12Jan Każyszka272,000002000000000000000040
13Mariusz Nieżórawski39,000000001000000000000030
14Stanisław Lichoń45,000000001000000000000030
15Edward Wójcik39,000000001000000000000030
16Krystian Konkol150,000000001000000000000030
17Hieronim Chodkowski128,000001000000000000000020
18Edmund Nieżórawski144,000001000000000000000020
19Gerard Wrycza-Rekowski104,000001000000000000000020
20Franciszek Dobek128,000001000000000000000020
21Tomasz Łącki160,000001000000000000000020
22Dariusz Literski128,000001000000000000000020
SUMA5 070,5000022002000000000000001040

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]