CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2023/24


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2009/10
za okres 01-04-2009 - 24-02-2010

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb słonka łyska Punkty
1Mariusz Dobek4 298,90030042158000000003001673
2Piotr Gawlicki4 105,501004201412000000004000638
3Roman Dobek3 837,00111362760000000012000520
4Ireneusz Ożóg3 234,7502032074100000000000395
5Dariusz Literski3 152,1003023152000000004100367
6Paweł Caboń2 545,0011010080000000004000358
7Edmund Nieżórawski2 483,0012033022000000023000304
8Zenon Dyś2 113,0000045044000000000000270
9Czesław Jasiukajć846,0000011070000000000000240
10Arkadiusz Szturo782,5000000071000000000000215
11Andrzej Nowacki1 435,0010000050000000000000200
12Marek Łagowski1 105,0000003034000000000000140
13Mariusz Nieżórawski1 035,0002001011000000000000125
14Zbigniew Szymborski1 305,00100000100000000012000104
15Edward Wójcik389,0000000031000000004000103
16Jerry Kilen558,000003001000000000000090
17Franciszek Dobek1 174,001002000000000000000090
18Marek Szymborski478,500002101000000000500090
19Stanisław Lichoń345,000000003000000000000090
20Andrzej Szreder773,000000003000000000000090
21Marek Kowalczyk490,0000000020000000001000080
22Kjell Löfgren376,000003000000000000000060
23Krystian Konkol300,000000002000000000000060
24Tomasz Łącki340,000001001100000000010056
25Krzysztof Świeczkowski205,000000001400000000000050
26Jan Każyszka272,000002000000000000000040
27Gerard Wrycza-Rekowski232,000002000000000000000040
28Romuald Zygmański270,000001100100000000000035
29Rafał Wrycza-Rekowski70,000000001000000000000030
30Marek Łukaszewicz175,000000001000000000000030
31Piotr Lubiński205,000000001000000000000030
32Marcin Neumuller105,000000001000000000000030
33Adriaan Vincent Scholtz0000300000000000000030
34Mariusz Brauer255,000000001000000000000030
35Tadeusz Pszczółkowski295,000000001000000000000030
36Hieronim Chodkowski128,000001000000000000000020
37Ryszard Grulkowski128,000001000000000000000020
38Jan Rochmalski270,000000200000000000000020
39Adam Maleszyk0000000000000000800016
40Krzysztof Pszczółkowski140,000000100000000000000010
41Józef Giedź000000010000000000005
SUMA40 251,257141393851095210000002692015824

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt., słonka - 2 pkt., łyska - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]