CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2026/27


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2016/17
za okres 01-04-2016 - 28-10-2016

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb Punkty
1Arkadiusz Szturo5 176,20300400930000000000515
2Włodzimierz Machczyński3 222,00011600490100000000358
3Ireneusz Ożóg3 166,00000520730000000000345
4Zenon Dyś4 372,50100740240000000000310
5Emil Żachowski1 261,00000020853000000010302
6Paweł Caboń3 627,00300200320000000000290
7Roman Dobek4 033,00100730110000000060267
8Piotr Gawlicki3 076,00200000300000000000190
9Zbigniew Szymborski1 220,00000000601000000000185
10Krzysztof Sulima2 161,00200200100000000000170
11Mariusz Dobek978,00000200311000000000140
12Andrzej Kistowski680,00000000400000000000120
13Edmund Nieżórawski1 205,00100000200000000000110
14Marek Szymborski1 212,00000300130000000000105
15Jerzy Makowski2 245,50200000000000000000100
16Maciej Tomys400,00000000320000000000100
17Romuald Zygmański875,0010000010000000001082
18Rafał Wrycza-Rekowski1 181,5002000000000000001082
19Andrzej Dończyk275,0000000024000000000080
20Marcin Neumuller667,0000020010000000000070
21Łukasz Wasiszek385,0000000020000000000060
22Andrzej Nowacki320,0000000020000000000060
23Daniel Grabowski497,0000001013000000000055
24Radosław Czeremcha325,0000000013000000000045
25Marek Stiller200,0000000011100000000040
26Piotr Kledzik325,0000000010000000000030
27Stanisław Lichoń115,0000000010000000000030
28Marek Łagowski102,0000001001300000000030
29Gerard Wrycza-Rekowski288,0000010000000000001022
30Andrzej Pyliński272,0000010000000000000020
31Mirosław Wojnałowicz320,0000010000000000000020
32Józef Stachowski256,0000010000000000000020
33Marcin Patrzykąt00000001100000000010
34Robert Frankowski66,0000001000000000000010
35Piotr Zarzycki96,0000001000000000000010
36Kazimierz Dułak0000000010000000016
37Agata Murawska0000000100000000005
38Andrzej Szreder0000000000000000204
SUMA44 600,7016314415070471110000001214398

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]