CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2026/27


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2015/16
za okres 01-04-2015 - 17-10-2015

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb Punkty
1Robert Literski3 380,50010061131420000003101611
2Ireneusz Ożóg6 764,04310700441000000000475
3Mariusz Dobek3 213,00000700651000000010352
4Zenon Dyś3 501,00000651400000000000298
5Arkadiusz Szturo2 209,29000500621000000000295
6Paweł Caboń2 857,00100600340000000000280
7Zbigniew Szymborski1 825,00000200740000000010272
8Włodzimierz Machczyński2 503,50100510220000000000230
9Piotr Gawlicki2 861,00200200120000000000180
10Edmund Nieżórawski1 203,81000400310000000000175
11Rafał Wrycza-Rekowski1 334,00100100300000000000160
12Marek Szymborski1 937,32100200210000000000155
13Roman Dobek1 584,001001001000000000120124
14Andrzej Kistowski795,00000000400000000000120
15Dariusz Literski425,00010000210000000010107
16Łukasz Wasiszek452,6200000030000000000090
17Andrzej Dończyk890,9500000030000000000090
18Mirosław Wojnałowicz739,0000021010000000000080
19Andrzej Nowacki855,0000020010000000000070
20Marek Łagowski696,0001100000000000000070
21Agata Murawska362,0000100010000000000060
22Ryszard Grulkowski912,0010000000000000000050
23Stanisław Lichoń325,0000010010000000000050
24Andrzej Szreder240,0000010002000000000030
25Robert Frankowski00000002000000000010
26Kazimierz Dułak0000000100000000005
27Krzysztof Sulima0000000000000000204
SUMA41 866,021142541327145500000032714443

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]