CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2026/27


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2014/15
za okres 01-04-2014 - 31-10-2014

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb Punkty
1Ireneusz Ożóg3 794,00100700930000000000475
2Arkadiusz Szturo2 283,00010312896000000000441
3Mariusz Dobek2 085,00010300721000000000325
4Dariusz Literski1 350,00110000430000000020229
5Piotr Gawlicki2 109,50100300280000000000210
6Edmund Nieżórawski1 870,00110200200000000000190
7Roman Dobek1 100,50000300310000000090173
8Andrzej Kistowski989,00000010520000000000170
9Marcin Neumuller2 141,00100321100000000000168
10Włodzimierz Machczyński937,00000300330000000000165
11Paweł Caboń707,00000300261000000200163
12Zenon Dyś1 635,50100120220000000000160
13Kazimierz Dułak425,00010000301000000110141
14Zbigniew Szymborski790,00000000420000000020134
15Robert Literski939,50000030232000000030121
16Marek Szymborski1 185,00100000211000000000120
17Ole Larsen1 131,00000500000000000000100
18Andrzej Nowacki1 419,50100100100000000000100
19Erlend Larsen637,0000020010000000000070
20Stian Larsen650,0000030000000000000060
21Romuald Zygmański903,0010000000000000000050
22Stanisław Lichoń960,0010000000000000000050
23Ryszard Grulkowski630,0010000000000000000050
24Mirosław Wojnałowicz491,0000020000000000002044
25Rafał Wrycza-Rekowski240,0000020000000000000040
26Andrzej Dończyk175,0000000010000000000030
27Krzysztof Sulima00000004000000000020
28Robert Frankowski232,0000001001000000000015
29Marek Łagowski0000000100000000118
30Gerard Wrycza-Rekowski0000000000000000204
SUMA31 809,5011504610362511200000032214026

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]