CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2026/27


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2012/13
za okres 01-04-2012 - 19-10-2012

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb Punkty
1Mariusz Dobek3 632,001103101000000000010462
2Arkadiusz Szturo2 168,500102101010000000000395
3Zbigniew Szymborski2 487,500001101130000000030381
4Zenon Dyś5 271,50140350130000000000365
5Paweł Caboń2 422,50010300820000000000350
6Roman Dobek2 611,501103002100000000500315
7Ireneusz Ożóg2 947,00100320410000000000255
8Dariusz Literski1 981,00000320510000000000235
9Marek Szymborski1 944,00000210600000000000230
10Andrzej Kistowski1 479,00000020700000000000230
11Krzysztof Szewczyk656,00010010350000000000165
12Andrzej Nowacki640,00000000500000000000150
13Rafał Wrycza-Rekowski880,00100100110000000070119
14André Kopacz1 026,25000400100000000000110
15Edmund Nieżórawski1 191,00100100100000000000100
16Kazimierz Dułak622,50000010300000000000100
17Marcin Neumuller696,50000010300000000000100
18Jerry Kilen654,0000030000000000000060
19Stanisław Lichoń252,0000000020000000000060
20Piotr Gawlicki497,0000011010000000000060
21Mirosław Wojnałowicz459,0000021000000000003056
22Marek Kowalczyk423,0000020001000000000045
23Jan Każyszka574,0000020000000000000040
24Włodzimierz Machczyński478,5000020000000000000040
25Andrzej Dończyk245,0000000010000000000030
26Łukasz Wasiszek000000010000000012029
27Jerzy Borzyszkowski280,0000010000000000000020
28Gerard Wrycza-Rekowski128,0000010000000000000020
29Marek Łagowski00000002000000000010
30Krzysztof Sulima0000000100000000005
31Marek Łukaszewicz0000000000000000204
32Zygmunt Kowalczyk0000000000000000204
33Andrzej Szreder0000000000000000102
SUMA36 647,25690432008523000000008104547

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]