CIETRZEW w Gdańsku
Król polowań
sezon: 2026/27


KRÓL POLOWAŃ KOŁA ŁOWIECKIEGO CIETRZEW w Gdańsku 2011/12
za okres 01-04-2011 - 19-10-2011

Ilość punktów przyznawana za każdą strzeloną zwierzynę podana jest na dole strony.

Lp.Imię i nazwisko Przychód PLNbyk łania ciele rogacz koza koźlę dzik lis jenot borsuk kuna norka tchórz zając kuropatwa gęś kaczka gołąb Punkty
1Mariusz Dobek3 607,501002001520000000010552
2Ireneusz Ożóg3 312,00100310814000000021390
3Roman Dobek2 705,001201006200000000150370
4Zbigniew Szymborski2 715,501000008500000000150345
5Arkadiusz Szturo1 814,00010120700000000000290
6Piotr Gawlicki2 486,90030100380000000000270
7Dariusz Literski1 227,500001006500000000130251
8Zenon Dyś2 292,00100230250000000000205
9Edmund Nieżórawski2 487,50110200200000000000190
10Paweł Caboń1 616,00020300110000000000175
11Rafał Wrycza-Rekowski543,00000100400000000000140
12Marek Szymborski1 375,00100000220000000040128
13Marcin Neumuller933,00000210220000000010122
14Romuald Zygmański1 003,0010020000000000000090
15Gerard Wrycza-Rekowski1 008,5010000011000000000085
16André Kopacz800,0000040000000000000080
17Stanisław Lichoń1 120,0010000010000000000080
18Jerry Kilen561,0000030000000000000060
19Marek Łagowski255,0000000020000000000060
20Andrzej Nowacki90,0000000010000000000030
21Andrzej Dończyk135,0000000010000000000030
22Roman Bogdanowicz140,0000000010000000000030
23Włodzimierz Machczyński150,0000000010000000000030
24Mariusz Nieżórawski225,0000000010000000000030
25Jerzy Borzyszkowski136,0000010001000000000025
26Marek Kowalczyk112,0000010000000000000020
27Mirosław Wojnałowicz212,5000010000000000000020
28Ryszard Grulkowski228,0000010000000000000020
29Krzysztof Szewczyk442,0000002000000000000020
30Andrzej Szreder0000000000000000204
SUMA33 732,90109032907535400000005314142

byk - 50 pkt., łania - 40 pkt., ciele - 30 pkt., rogacz - 20 pkt., koza - 10 pkt., koźlę - 8 pkt., dzik - 30 pkt., lis - 5 pkt., jenot - 5 pkt., borsuk - 3 pkt., kuna - 3 pkt., norka - 3 pkt., tchórz - 3 pkt., zając - 3 pkt., kuropatwa - 1 pkt., gęś - 4 pkt., kaczka - 2 pkt., gołąb - 1 pkt.

sezon łowiecki
od dnia Kalendarz
do dnia Kalendarz
tylko zwierzyna gruba
tylko drapieżniki
rodzaj polowania
rodzaj myśliwych
wydruk skrócony
[Pokaż]

[Powrót]